502 330 280    dworeknadwieprzem@gmail.com

Elastyczność i niezawodność w branży cateringu

DWOREK NAD WIEPRZEM W KIJANACH

   Skorzystaj z cateringu Restauracji Dworku Nad Wieprzem. Dzięki wiedzy i doświadczeniu i wysokim standardom nasz catering nie tylko smakuje, ale cieszy finezją aromatów i fantazją podania. Elastyczność i niezawodność dają nam najlepsze rekomendacje w branży cateringowej. Zorganizuj spotkanie biznesowe, event, bankiet firmowy, przyjęcie lub biesiadę rodzinną w Twojej firmie lub domu.

   Wykorzystujemy sezonowe składniki oraz innowacje kulinarne, dlatego nasz catering to zarówno dania tradycyjnej kuchni  jak również dietetyczne propozycje kuchni fit. Dbamy o to, by dania naszego cateringu nie tylko smakowały, ale i cieszyły finezją aromatów oraz atrakcyjnym sposobem podania. Wyznaczamy najwyższe standardy w branży cateringowej.

   Często aktualizujemy menu, wykorzystując składniki sezonowe i nowe pomysły, by każdy smakosz mógł znaleźć w naszym cateringu coś dla siebie. Zapach wyśmienitych dań i profesjonalna obsługa mogą zagościć w Państwa firmie lub domu - usługę cateringu realizujemy na terenie Łęcznej , Lubartowa , Lublina i pobliskich miejscowości (do uzgodnienia).

Nasz catering jest idealny na:
• firmowe spotkania biznesowe,
• bankiety,
• przejęcia okolicznościowe,
• spotkania świąteczne,
• eventy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 502 330 280, Kijany 27, 21-077, dworeknadwieprzem@gmail.com

Please publish modules in offcanvas position.